• چهارشنبه،03 بهمن 1397
 • ورود
     
   • درباره

     

    بسمه تعالی

     

     

    شهر مقدس مشهد با وجود بارگاه مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و پیشینه پربار تاریخی و زادگاه مشاهیر علمی ، ادبی و سیاسی و در نتیجه بعنوان پایتخت معنوی ایران و پتانسیل بالای رسانه ای و با توجه به جایگاه ویژه هنر عکاسی در کشور و افزایش چشمگیر و قابل توجه علاقمندان به هنر عکاسی و دارا بودن تعداد 3 روزنامه و انتشار نشریات موضوعی مختلف و فعالیت نمایندگی های استانی خبرگزاری های سراسری ، نیازمند تشکیل پایگاه و بانک جامع عکس بر روی فضای وب میباشد . که علاوه بر تامین نیاز رسانه های ملی و استانی ، از تاثیر عکس نیز جهت اطلاع رسانی و پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی این کلان شهر جهت عموم شهروندان و نمایش قابلیت ها و پیشرفت های پایتخت معنوی ایران در سطح کشور استفاده شود . همچنین با توجه به پراکندگی نتایج جستجوی تولیدات عکاسان خبری مشهد در فضای مجازی و دنبال کردن فعالیت های هنری آنان ، نیاز بود تا فضایی تشکیل گردد که بصورت محلی نیز دسترسی به آثار عکاسان فعال میسر گردد .

     

     

    لذا در راستای دستیابی به این اهداف ، پروژه ایجاد پایگاه اینترنتی عکس ( آژانس عکس مشهد ) عملیاتی گردیده و با حمایت اولیه اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد درتاریخ 17 مرداد ماه 1390 و همزمان با روز خبرنگار ، آژانس عکس مشهد با آدرس دامنهhttps://photomashhad.ir   و همکاری عکاسان خبری مشهد ، فعالیت خود را آغاز نمود و سپس با حمایت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد (فاوا) در سال 1392 ، این پایگاه با تغییر نامه دامنه به ادرس کنونی به سرورهای این سازمان منتقل گردید .

     

    مالکیت عنوان و محتوا این وبسایت کاملا شخصی بوده و به هیچ نهادی وابستگی ندارد .

      

    در این راستا از تمامی عکاسان حرفه ای استان دعوت میگردد تا باتوجه به رویکرد و سیاست های مذکور ، ضمن همکاری و ارسال گزارش ، ما را در غنی نمودن محتوا یاری نمایند .

    گزارش های خود را می توانید با طول ضلع بزرگ 2000 پیکسل و به آدرس zaerniam@gmail.com ارسال نمائید .


     

     

    با تشکر

       محمد زائرنیا

      صاحب امتیاز

    تعداد بازدید :1609
    محمد زائرنیا
    21/06/1394  21:45
    4 1
    باسلام
    گزارش خودتان را با ضلع بزرگ 2000 پیکسل ارسال کنید
    zaerniam@gmail.com